Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® PRO SPOT SENSOR 8W 4000K IP55 Dark Gray
Vysoko účinné nástenné svietidlá so senzorom, s úzkym vyžarovacím uhlom as inovatívnym optickým dizajnom. |
Vlastnosti výrobkuVýber zo 4 režimov prevádzky (6 hodín neustále zapnuté svetlo, pohotovostný režim, zopnutie pohybom alebo pri zotmení). |
Výhody výrobkuMalé bodové svetlo na presné osvetlenie. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 750 lm |
| Svetelný uhol | 50 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 8,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP55 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 87 mm |
| Šírka | 58 mm |
| Výška | 187 mm |
| Hmotnosť | 306.0 g |
| Záruka | 10 let |
4058075228887