Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® PRO UPDOWN SENSOR 10W 4000K IP55 White
Moderne tvarované nástenné svietidlá so senzorom a so svetelným výstupom hore a dole. |
Vlastnosti výrobkuVýber zo 4 režimov prevádzky (6 hodín neustále zapnuté svetlo, pohotovostný režim, zopnutie pohybom alebo pri zotmení). |
Výhody výrobkuDekoratívne nástenné svetlo. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1000 lm |
| Svetelný uhol | 60 ° x 85 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP55 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 87 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hmotnosť | 312.0 g |
| Záruka | 10 let |