Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® STYLE CYLINDER Wall Sensor 6W
Nerezové nástenné svietidlá a stĺpiky s nepriamym osvetlením. |
Vlastnosti výrobkuJasné a funkčné vonkajšie LED svietidlá. |
Výhody výrobkuÚspora energie vďaka LED technológii. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie (IP44). |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 360 lm |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 6,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Steel |
| Dĺžka | 150 mm |
| Šírka | 101 mm |
| Výška | 137 mm |
| Hmotnosť | 480.0 g |
| Záruka | 10 let |