Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Style Entrance Dark Gray
Tmavosivé nástenné svietidlá pre domové vchody s matným difúzorom a voliteľným čidlom. |
Vlastnosti výrobkuVoliteľne s detekciou pohybu PIR a senzorom denného svetla, k dispozícii v súlade s farbou krytu. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaGaráže. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 900 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 12,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 150 mm |
| Šírka | 62 mm |
| Výška | 235 mm |
| Hmotnosť | 640.0 g |
| Záruka | 10 let |