Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA STYLE FLARE Flare Wall 7W
Nerezové nástenné svietidlá s nepriamym osvetlením. |
Vlastnosti výrobkuJasné a funkčné vonkajšie LED svietidlá. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 470 lm |
| Svetelný uhol | 230.00 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 7,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 98 mm |
| Šírka | 68 mm |
| Výška | 331 mm |
| Hmotnosť | 850.0 g |
| Záruka | 10 let |