Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Style IP65 Wall Ivan Dark Gray
4099854217425
Endura Style IP65 Wall Ivan Dark Gray
Technické parametre
| Svetelný tok | 85 lm |
| Svetelný uhol | 150 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 1,90 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 230 mm |
| Šírka | 27 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hmotnosť | 230.0 g |
| Záruka | 10 let |
4099854217425