Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® STYLE MIDI SPOT I 13.5W
Nástenné svietidlá s otočnou hlavou. |
Vlastnosti výrobkuRotačný uhol hlavice svietidla: 320 °, otáčanie: 75 °. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie (IP44). |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 800 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 13,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 162 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 128 mm |
| Hmotnosť | 700.0 g |
| Záruka | 10 let |