Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA STYLE NOVA Wall IP54 Dark Grey
Hliníkové nástenné svietidlo s vyraďovaním do troch smerov, s integrovaným svetelným zdrojom a dlhou životnosťou. |
Vlastnosti výrobkuStupeň krytia: IP54. |
Výhody výrobkuÚspora energie vďaka LED technológii. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 700 lm |
| Svetelný uhol | 90 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 267 mm |
| Šírka | 77 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hmotnosť | 870.0 g |
| Záruka | 10 let |