Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA STYLE PLATE Wall 12W Stainless Steel
4058075477858
ENDURA STYLE PLATE Wall 12W Stainless Steel
Technické parametre
| Svetelný tok | 650 lm |
| Svetelný uhol | 108 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 12,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Steel |
| Dĺžka | 54 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hmotnosť | 670.0 g |
| Záruka | 10 let |
4058075477858