ENDURA STYLE ROBUST Wall Sensor IP54 Dark Grey
Tmavosivé hliníkové nástenné svietidlo s integrovaným svetelným zdrojom, dlhou životnosťou a nastaviteľným senzorom, s technickým dizajnom. |
Vlastnosti výrobkuRobustné technické prevedenie. |
Výhody výrobkuVoliteľne s detekciou pohybu PIR a senzorom denného svetla, k dispozícii v súlade s farbou krytu. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1000 lm |
| Svetelný uhol | 90 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 12,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 206 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hmotnosť | 600.0 g |
| Záruka | 10 let |