Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Style Rondo Wall Dark Gray
Nástenné svietidlá s puzdrom z nerezovej ocele, matným difúzorom a voliteľným senzorom. |
Vlastnosti výrobkuDostupné možnosti s PIR detektorom pohybu a senzorom denného svetla. |
Výhody výrobkuÚspora energie vďaka LED technológii. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 700 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥ 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 9,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 110 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hmotnosť | 600.0 g |
| Záruka | 10 let |