Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
SENSOR CEILING IP44 360DEG IP44 WT
4058075244719
SENSOR CEILING IP44 360DEG IP44 WT
Samostatné senzory pohybu a svetla na stropnú montáž. |
Vlastnosti výrobkuVýber z 2 režimov prevádzky (6 hodín neustále zapnuté svetlo, zopnutie pohybom). |
Výhody výrobkuSenzor pre optimalizovanú úsporu energie. |
Oblasti použitiaVnútorné. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Dĺžka | 920 mm |
| Šírka | 920 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hmotnosť | 117.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075244719