Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
SENSOR WALL 110DEG IP44 WT
Samostatné senzory pohybu a svetla pre nástennú montáž s 110 ° detekčným dosahom. |
Vlastnosti výrobkuZopnutie pohybom. |
Výhody výrobkuSenzor pre optimalizovanú úsporu energie. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Dĺžka | 60 mm |
| Šírka | 77 mm |
| Výška | 72 mm |
| Hmotnosť | 89.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4099854454134