Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
SENSOR WALL 360DEG IP55 DG
4058075244832
SENSOR WALL 360DEG IP55 DG
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP55 |
| Dĺžka | 76 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hmotnosť | 214.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075244832
1 ks