Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
WORKLIGHT BATTERY 18V POWER FOR ALL ALLIANCE 15W 840 Black
Pracovné osvetlenie na batérie kompatibilné s 18V batériami Power for all Alliance od spoločnosti BOSCH. |
Vlastnosti výrobkuPracovné svetlo s otočnou hlavou. |
Výhody výrobkuVysoko kvalitné pracovné svietidlo kompatibilné s 18V batériou Power for All Alliance od spoločnosti BOSCH. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 15,00 W |
| Nominálne napätie | 18 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 236 mm |
| Hmotnosť | 1080.0 g |
| Záruka | 3 roky |