Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
WORKLIGHT BATTERY 18V POWER FOR ALL ALLIANCE 45W 840 DIM Powerbank Black
Pracovné osvetlenie na batérie kompatibilné s 18V batériami Power for all Alliance od spoločnosti BOSCH. |
Vlastnosti výrobkuPracovné svetlo s otočnou hlavou. |
Výhody výrobkuVysoko kvalitné pracovné svietidlo kompatibilné s 18V batériou Power for All Alliance od spoločnosti BOSCH. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 4500 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 40,00 W |
| Nominálne napätie | 18 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 230 mm |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hmotnosť | 1440.0 g |
| Záruka | 3 roky |