Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
WORKLIGHT TRIPOD CH PLUG 2X30W
4099854000669
WORKLIGHT TRIPOD CH PLUG 2X30W
Technické parametre
| Svetelný tok | 5400 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 60,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 780 mm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 1750 mm |
| Hmotnosť | 3900.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4099854000669