Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
WORKLIGHT VALUE 360° SOCKET 30W 865
Flexibilné, prenosné pracovné svietidlo s 360 ° vyžarovaním v triede Value. |
Vlastnosti výrobkuUhol vyžarovania 360°. |
Výhody výrobku360 ° všesmerové svetlo. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3700 lm |
| Svetelný uhol | 360 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 30,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Čierna|Sivá |
| Dĺžka | 222 mm |
| Šírka | 227 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hmotnosť | 1650.0 g |
| Záruka | 3 roky |