WORKLIGHTS S-STAND 20W 840
Flexibilné, prenosné pracovné svetlo. |
Vlastnosti výrobkuPracovné svetlo s otočnou hlavou. |
Výhody výrobkuOptimalizovaná hmotnosť a veľkosť kvôli kompaktnosti designu. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 20,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 180 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hmotnosť | 960.0 g |
| Záruka | 3 roky |