WORKLIGHTS - TRIPOD 1x30W 4000K
Všestranné LED pracovné svietidlá s trojnohým stojanom. |
Vlastnosti výrobkuK dispozícii s 1 alebo 2 hlavami svietidla. |
Výhody výrobkuZložiteľné pre ľahké uskladnenie. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 30,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 780 mm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 1750 mm |
| Hmotnosť | 2900.0 g |
| Záruka | 3 roky |