WORKLIGHTS VALUE BATTERY 26W 865
Mobilný batériový pracovný svetlomet v triede Value. |
Vlastnosti výrobkuPracovné svetlo s otočnou hlavou. |
Výhody výrobkuFunkcia USB nabíjania z integrovanej funkcie powerbanky. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3000 lm |
| Svetelný uhol | 108 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 26,00 W |
| Nominálne napätie | 13 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Čierna|Sivá |
| Dĺžka | 385 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 315 mm |
| Hmotnosť | 2000.0 g |
| Záruka | 3 roky |