Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
WORKLIGHTS VALUE HIGH POWER High Power 100W 865 2x Socket
Flexibilný, prenosný pracovný svetlomet v triede value s vysokým výkonom. |
Vlastnosti výrobkuPracovný svetlomet s veľmi vysokým svetelným tokom. |
Výhody výrobku2v1, pracovné svetlo a viacnásobná zásuvka. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 12000 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 100,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 342 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 368 mm |
| Hmotnosť | 3880.0 g |
| Záruka | 3 roky |