Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
WORKLIGHTS VALUE R-STAND 20W 865
Flexibilný, prenosný pracovný svetlomet v triede Value. |
Vlastnosti výrobkuPracovné svetlo s otočnou hlavou. |
Výhody výrobkuPrenosné pracovné svietidlo pre flexibilné aplikácie. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Svetelný uhol | 115 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 20,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Čierna|Sivá |
| Dĺžka | 238 mm |
| Šírka | 149 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hmotnosť | 1150.0 g |
| Záruka | 3 roky |