Endura Style Solar Bricklume Sensor Dark Gray
Solárne svietidlá so senzorom, dlhou dobou prevádzky na batérie a krytím IP65 pre jednoduchú inštaláciu na stenu. |
Vlastnosti výrobkuPIR senzor pohybu a denného svetla. |
Výhody výrobkuVysoko účinný monokryštalický solárny panel. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 300 lm |
| Svetelný uhol | 140 ° x 70 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 3,00 W |
| Nominálne napätie | 4,2 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 138 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnosť | 225.0 g |
| Záruka | 5 rokov |