ENDURA STYLE SOLAR BRIGHT TURN SENSOR Wall Turn IP54 Dark Grey
Solárne svietidlo s vysokým svetelným tokom, nastaviteľnou hlavou a senzorom pohybu a denného svetla. |
Vlastnosti výrobkuUdržateľná energia, nízky dopad na životné prostredie. |
Výhody výrobkuVonkajšie LED svietidlo so solárnym napájaním. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 890 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 10,30 W |
| Nominálne napätie | 4,2 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 107 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 149 mm |
| Hmotnosť | 320.0 g |
| Záruka | 5 rokov |