Endura Style Solar Bricklume Sensor Wide White
Solárne svietidlá so senzorom, dlhou dobou prevádzky na batérie a krytím IP65 pre jednoduchú inštaláciu na stenu. |
Vlastnosti výrobkuPIR senzor pohybu a denného svetla. |
Výhody výrobkuVysoko účinný monokryštalický solárny panel. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 850 lm |
| Svetelný uhol | 140 ° x 70 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 6,00 W |
| Nominálne napätie | 4,2 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 230 mm |
| Šírka | 97 mm |
| Výška | 43 mm |
| Hmotnosť | 580.0 g |
| Záruka | 5 rokov |