ENDURA STYLE SOLAR+USB ROBUST SENSOR Wall IP54 USB Dark Grey
Solárne svietidlo s doplnkovou možnosťou nabíjania cez USB-C pre integrovanú batériu a senzor pohybu a denného svetla. |
Vlastnosti výrobkuUdržateľná energia, nízky dopad na životné prostredie. |
Výhody výrobkuDoba prevádzky s plne nabitou batériou: až 1 mesiac (v závislosti na pracovnom režime a podmienkach). |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 180 lm |
| Svetelný uhol | 90 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 2,50 W |
| Nominálne napätie | 3,7 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 206 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hmotnosť | 550.0 g |
| Záruka | 5 rokov |