Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Style Solar Bricklume Sensor Wide Dark Gray
4099854219931
Endura Style Solar Bricklume Sensor Wide Dark Gray
Technické parametre
| Svetelný tok | 850 lm |
| Svetelný uhol | 140 ° x 70 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 6,00 W |
| Nominálne napätie | 4,2 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 230 mm |
| Šírka | 97 mm |
| Výška | 43 mm |
| Hmotnosť | 580.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4099854219931
Produkty v rovnakej kategórii: 16
ENDURA® STYLE SOLAR SINGLE CIRCLE Wall Sensor Single Circle 6W Black
Posledné kusy v sklade
50,90 €
ENDURA STYLE SOLAR BOUQUET Wall Sensor 6W Stainless Steel
Posledné kusy v sklade
71,27 €
ENDURA STYLE SOLAR+USB ROBUST SENSOR Wall IP54 USB Dark Grey
Na objednávku 5-7 dní
59,02 €
ENDURA STYLE SOLAR BRIGHT SENSOR Wall Shore IP54 Dark Grey
Na objednávku 5-7 dní
40,69 €
ENDURA® STYLE SOLAR DOUBLE CIRCLE Wall Sensor Double Circle 6W Black
Na objednávku 5-7 dní
55,99 €
ENDURA STYLE SOLAR BRIGHT TURN SENSOR Wall Turn IP54 Dark Grey
Na objednávku 5-7 dní
61,06 €