ENDURA STYLE SOLAR BRIGHT DAYLIGHT SENSOR Wall Updown IP54 Dark Grey
Solárne svietidlá, s vyžarovaním hore a dole, vysokým svetelným tokom, senzorom denného svetla a stupňam krytia IP65. |
Vlastnosti výrobkuUdržateľná energia, nízky dopad na životné prostredie. |
Výhody výrobkuVonkajšie LED svietidlo so solárnym napájaním. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 410 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° x 90 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 7,10 W |
| Nominálne napätie | 4,2 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 178 mm |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hmotnosť | 230.0 g |
| Záruka | 5 rokov |