ENDURA STYLE SOLAR BRIGHT SENSOR Wall Down IP54 Dark Grey
Solárne svietidlá s vysokým svetelným tokom, senzorom pohybu a denného svetla a stupňam krytia IP65. |
Vlastnosti výrobkuJasné svetlo. |
Výhody výrobkuVonkajšie LED svietidlo so solárnym napájaním. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 880 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 10,70 W |
| Nominálne napätie | 4,2 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 121 mm |
| Šírka | 152 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hmotnosť | 455.0 g |
| Záruka | 5 rokov |