Endura Style solar WALL Sensor Wall Sensor 6W 4000K
Vonkajšia oválna nástenná Endura Style Oval Wall Sensor so senzorom. |
Vlastnosti výrobkuVonkajšie LED svietidlo so solárnym napájaním. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie (IP44). |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 540 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 6,00 W |
| Nominálne napätie | 7,4 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 340 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hmotnosť | 1655.0 g |
| Záruka | 5 rokov |